TSUBAZO SASHIMI Konyhakés 27 cm (HH04/27)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. június 01. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
| Halszeletelő kés, a hosszú penge a nyers hal mellett mindenféle élelmiszer vékonyra szeletelésére is kiválóan alkalmas (a pengét maga felé kell húzni). Használatával megőrizhető a hal vagy hús állaga, íze és frissessége, Sashimi és sushi készítésére is használják. Rozsdaállóság tekintetében listavezető (420JS, HRC 54-56), gyártáskor nagy figyelmet fordítanak a rozsdamentes acél típusára, markolata cseresznye, juhar. Mosogatógépben nem tisztítható! A Seki evőeszközök nem csak Japánban, hanem a tengerentúlon is híresek, az erős és precíz késeket egytől egyig japán kézművesek készítik. | |
Paraméterek
| Penge | 420JS |
| Keménység | HRC 54-56 |
| Penge hossza | 27 cm |
| Teljes hossz | 41 cm |
| Pengevastagság | 2 mm |
| Súly | 150 g |
| (DUE CIGNI) |