Spyderco Endela zsebkés (C243PBK)
| Gyártó: | |
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 26. |
| Elérhetőség: | Raktáron (szállításra kész) |
| Kívánságlistára teszem | |
|
A Spyderco Endela szó szerint megfelezi a méretkülömbséget az ikonikus Endura és a Delica zsebkések között. A már bevált jól formát, kialakítást egy tökéletes köztes formátumban kínálja ebben a "köztes" formátumban. Egyenes leélezésű pengéje VG-10 rozsdamentes acél, nyítása a könnyen hozzáférhető védett "Round Hole" azaz kerek nyitófurat segítégével történik. Pengéje sima vagy végig fogazott élkialakítással is egyaránt elérhető, pengét erős hátsó zár mechanizmus rögzíti. Markolat Spyderco Bi-directional Texturával ellátott FRN mely csúszásmentes tapadást biztosítja és acélbélésekkel erősítettek. A kényelmes viselésről pedig a zsebklipsz gondoskodik melyet viselhetünk jobb vagy baloldalt is hegy fenn de akár hegy lenn állásban is. |
|
Paraméterek
| Teljes hossz | 20,6 cm |
| Penge hossza | 8,7 cm |
| Súly | 88 g |
| Penge vastagsága | 3,0 mm |
| Penge anyaga | VG-10 |
| Markolat anyaga | FRN |
| Zár | Back-lock |