Spyderco Delica 4 Lightweight Flat Ground Blue zsebkés (C11FPBL)
| Gyártó: | |
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 26. |
| Elérhetőség: | Raktáron (szállításra kész) |
| Kívánságlistára teszem | |
| A Spyderco Delica 4 Lightweight különösen könnyű, kék FRN markolattal van felszerelve. VG-10 pengéjét Back-lock rögzíti. A négy irányban szerelhető klip lehetővé teszi a tökéletes alkalmazkodást minden helyzethez. Made in Japan | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 17,5 cm |
| Penge hossza | 7,5 cm |
| Súly | 64 g |
| Penge vastagsága | 2,5 mm |
| Penge anyaga | VG-10 |
| Markolat anyaga | FRN |
| Zár | Back-lock |