Lovász maskara zsebkés
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | Nem szállítható. |
| Várható szállítás: | 2026. július 06. |
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Kívánságlistára teszem | |
|
Lovász Gyula kézműves késkészítő mester egyik legközkedveltebb bicskája a maskara. Ezek a bicskák AEB-L acél pengével készültek és rugódíszítéssel vannak ellátva. !!! Kézműves kések vásárlása esetén, amennyiben nem személyesen szeretnéd átvenni a terméket, szállítással kapcsolatban kérd kollégánk segítségét az alábbi telefonszámon: 06203820272 !!! |
|
Paraméterek
| Teljes hossz | 22,0 cm |
| Penge hossza | 10,0 cm |
| Súly | 200 g |
| Penge vastagsága | 3,0 mm |
| Penge anyaga | AEB-L |
| Markolat anyaga | Mamutagyar, sivatagi vasfa, makassar ében, réz baknik |