Lovász Coyote N690 BW, G10 orange-black outdoor kés
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. július 06. |
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Kívánságlistára teszem | |
|
Lovász Gyula kézműves késkészítő mester legál méretű fixpengés kése a Lovász Coyote. Ez a változat N690 kőmosott pengével és narancs-fekete G10 markolattal készült. Full-tang. Kydex-tokkal. Több változatban is elérhető. !!! Kézműves kések vásárlása esetén, amennyiben nem személyesen szeretnéd átvenni a terméket, szállítással kapcsolatban kérd kollégánk segítségét az alábbi telefonszámon: 06203820272 !!! |
|
Paraméterek
| Teljes hossz | 19,0 cm |
| Penge hossza | 8,0 cm |
| Súly | 145 g |
| Penge vastagsága | 4,0 mm |
| Penge anyaga | N690, BW |
| Markolat anyaga | Full-tang, narancs-fekete G10 |