Leatherman Wingman multiszerszám LTG832523
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 26. |
| Elérhetőség: | Raktáron (szállításra kész) |
| Kívánságlistára teszem | |
|
A Wingman az egyik legkedvezőbb árfekvésű, teljes méretű fogóval szerelt Leatherman multiszerszám. Különlegessége, hogy a Wave-hez hasonlóan egykezes nyitású (a fogantyúk szétnyitását nem igénylő) késpengét tartalmaz illetve a fogó - a többi Leatherman szerszámtól eltérően (kivéve Sidekick) - rugós kialakítású. A Leatherman Wingman-t egyértelműen azoknak ajánljuk, akik első multifogójuk megvásárlására készülnek, nem elégednek meg az olcsó kínai koppintások minőségével, ugyanakkor nem akarnak vagy nem tudnak beruházni a drágább szerszámokba. Ezzel a szerszámmal viszonylag kevés kompromisszumot vállalva tudod kipróbálni, milyen érzés valóban felkészülten várni mindenféle felmerülő problémát, vágni/csavarozni/fogni valót... |
|
Paraméterek
| Funkciók száma | 14 |
| Tömeg | 198.4 g |
| Acél (a késekre) | 420 HC |
| Gyártó | Leatherman |
| Szerszámok | üvegnyitó, konzervnyitó, olló, vonalzó, phillips csavarhúzó |
| Él típusa | félig fogazott |
| Penge felülete | Szatén |
| Markolat anyaga | rozsdamentes |
| Egykezes nyitás | igen |
| Származási ország | Egyesült államok |
| Szín | ezüst |
| Penge hossza | 6.6 cm |
| Hosszúság zárt állapotban | 9.7 cm |
| Penge vastagsága | 1.7 mm |
| Szélesség | 34 mm |
| Hosszúság nyitott állapotban | 15.2 cm |