KASUMI DEBA szakácskés 16.5 cm (K-36850)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. június 01. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
|
Japánban készül! Ez a kés erős és vastag pengével rendelkezik, amelynek hegye kissé felfelé hajlik, így erőteljes és pontos vágásokat lehet vele végrehajtani a hal húsán és csontjain. A penge hátsó része csontok törésére vagy a keményebb bőr eltávolítására használható. A deba kés különösen alkalmas egész halak feldolgozására, például nagyobb halak, mint a tonhal vagy a lazac belezésére és darabolására. Hasznos halak fejének és farkának eltávolítására, valamint a halfilé pontos darabolására is. Ez a típusú kés széles körben használatos a sushi és sashimi specialitásokat kínáló japán éttermekben, ahol a halak frissessége és a precíz előkészítés elengedhetetlen. Sokoldalúságának és sokféle halak előkészítésére való alkalmasságának köszönhetően világszerte elismert a profi szakácsok és a főzés szerelmesei körében. A Kasumi Tora sorozat kiemelkedik egyszerű kialakításával és a felhasznált anyagok minőségével. A penge szilárd szénacélból készül, vanádium-molibdénnel dúsítva, amely egy népszerű japán acél, kiváló vágási teljesítményéről ismert. Ez az anyag kiváló rozsdásodásállóságot és könnyű élezhetőséget biztosít, így a penge hosszú ideig éles és hatékony marad. A nyél magnóliafából készül, fekete epoxigyantával kezelve, hogy javuljon a tartóssága és ellenálljon a külső hatásoknak.Mosogatógépben nem tisztítható! |
|
Paraméterek
| Penge | rozsdamentes szénacél Molibdén-Vanádium DSR1K6 |
| Keménység | HRC 56-58 |
| Penge hossza | 16,5 cm |
| Teljes hossz | 28,5 cm |
| Pengevastagság | 2,5 mm |
| Súly | 150 g |
| (DUE CIGNI) |