Higo Kyoso zsebkés (01PE312)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | Nem szállítható. |
| Várható szállítás: | 2026. május 26. |
| Elérhetőség: | Raktáron (szállításra kész) |
| Kívánságlistára teszem | |
|
Japán történelmi gyökereiig nyúlik vissza ennek a szép zsebkésnek az eredete. Az ikonikus Higo összecsukható kések kedvező áron érhetőek el a Böker termékpalettáján. |
|
Paraméterek
| Teljes hossz | 16,5 cm |
| Penge hossza | 7,5 cm |
| Súly | 38 g |
| Penge vastagsága | 2,7 mm |
| Penge anyaga | 7Cr17 |
| Markolat anyaga | acél |
| Zár | Friction folder |