Wüsthof Gourmet szeletelőkés egyenes élű 20 cm-es pengével (411420B)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. június 01. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
|
Wüsthof Gourmet szeletelőkés egyenes élű 20 cm-es pengével, fekete műanyag markolattal, bliszteres csomagolásban. Professzionális kés - sonkák, zöldségek és húsféleségek és gyümölcsök felvágására és szeletelésére. Ajánljuk gasztronómia különböző területein dolgozóknak, szakácsoknak, cukrászoknak, illetve otthoni használatra is kiváló eszköz. |
|
Paraméterek
| Pengeanyag | 56 HRC keménységű, hengerelt rozsdamentes X50CrMoV15 acél |
| Pengehossz | 20 cm |
| Pengeszélesség | 2,6 cm |
| Markolat | szegecselt szintetikus |
| Teljes hossz | 32,5 cm |
| Súly | 103 g |