Wüsthof Classic steakkés egyenes élű 12 cm-es pengével (4068)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. június 01. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
|
Wüsthof Classic Steakkés egyenes élű 12 cm-es pengével, fekete műanyag markolattal, karton élvédő tokkal. Professzionális steakkés, speciális vágóééle kiválóan alkalmas bármilyen húsféleség aprítására.Wüsthof Classic sorozat, elképesztően éles vágóél, funkcionális formatervezés, letisztult, szolid forma, megbízható, kényelmes fogás. |
|
Paraméterek
| Pengeanyag | egyetlen darab rozsdamentes X50CrMoV15 acélból kovácsolt, lézerélezett, 58 HRC keménységű penge |
| Pengehossz | 12 cm |
| Pengeszélesség | 2 cm |
| Markolat | szegecselt, szintetikus panelek |
| Teljes hossz | 22,9 cm |
| Súly | 84 g |