Wüsthof Classic Ikon Creme steakkés 12 cm-es pengével, krémszínű markolattal (4096-0D)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. június 01. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
|
Wüsthof Classic Ikon Creme Steakkés 12 cm-es pengével, krémszínű markolattal, díszdobozban.
Szakértőnk ajánlása: "A mai konyhai dizájnhoz jól illeszkedő, de egy elegánsan terített asztal hasznos díszeként is funkcionáló Wüsthof ’Ikon Weiss’ – vagy ahogy régebben, s talán találóbban nevezték ’Ikon Royal’ steakkés szépívű, jófogású markolatának és nagyon szívós, erős pengéjének köszönhetően ma már az elit háztartások egyik ikonikus szimbóluma. A kés magas ára ellenére hódít, mivel csontfehér markolata jól harmonizál a szépen terített asztal asztalneműivel, a hófehér abrosszal, vagy a márkás porcelánnal." |
|
Paraméterek
| Pengeanyag | lézerélezett, 58 HRC keménységű, egyetlen darabból kovácsolt rozsdamentes X50CrMoV15 acél |
| Pengehossz | 12 cm |
| Pengeszélesség | 2 cm |
| Markolat | szegecselt, szintetikus |
| Teljes hossz | 22,9 cm |
| Súly | 78 g |