WE Knife Big Banter G10 Natural zsebkés (WE21045-3)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Várható szállítás: | 2026. május 26. |
| Elérhetőség: | Raktáron (szállításra kész) |
| Kívánságlistára teszem | |
| A WE Knife Big Banter remek porkohászati acéllal büszkélkedhet a CPM-20CV személyében. Kifejezetten masszív, nagyobb méretű zsebkés, ami minden vágási feladatra szó nélkül vállalkozik. Megjelenése - köszönhetően színvilágának is - egyedi, letisztult. Sokáig fog bennünket hűségesen szolgálni. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 21,2 cm |
| Penge hossza | 9,4 cm |
| Súly | 126 g |
| Penge vastagsága | 3,2 mm |
| Penge anyaga | CPM-20CV |
| Markolat anyaga | G10 |
| Zár | Liner-lock |