WE Knife Banter G10 Black zsebkés (2004B)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 26. |
| Elérhetőség: | Raktáron (szállításra kész) |
| Kívánságlistára teszem | |
| A Ben Peterson által tervezett zsebkés tűpontosan illeszkedik a WE cégcsoport felső kategóriás szériájába. Kiváló tervezés, kifogástalan összeszerelés, első osztályú anyaghasználat. Nehéz belekötni ebbe a - szinte - tökéletes EDC zsebkésbe. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 16,5 cm |
| Penge hossza | 7,3 cm |
| Súly | 85 g |
| Penge vastagsága | 2,5 mm |
| Penge anyaga | CPM-S-35VN |
| Markolat anyaga | G10 |
| Zár | Liner-lock |