Vosteed Corgi Pup 14C28N Satin Blue Micarta zsebkés (A0717)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. június 15. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
|
Penge: Markolat: Zár: |
|
Paraméterek
| Teljes hossz | 15,0 cm |
| Penge hossza | 6,0 cm |
| Súly | 81 g |
| Penge vastagsága | 3,0 mm |
| Penge anyaga | 14C28N |
| Markolat anyaga | Micarta |
| Zár | Trek-lock |