Vosteed Corgi 14C28N Fekete Stonewash Zöld Micarta (CG3SVM1)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. július 06. |
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Kívánságlistára teszem | |
|
Penge: A Corgi 14C28N módosított drop point pengével büszkélkedhet, teljesen lapos leélezéssel. Elég kompakt ahhoz, hogy elférjen bármilyen zsebben. Markolat: A Corgi szimmetrikus markolata megőrzi az eredeti szélességét, miközben karcsú, lekerekített kialakítása kiváló ergonómiát biztosít, nincsenek kényelmetlen pontok. Kompakt mérete és kényelmes fogása bármilyen alkalomra tökéletessé teszi. Zár: Ami megkülönbözteti a Corgit, az a Trek Lock mechanizmusunk (szabadalmaztatás alatt). Középen helyezkedik el, hogy elegáns, szimmetrikus megjelenést biztosítson. Választhatod, hogy az elülső flipperrel vagy a hátsó flipperrel nyitod ki – gondolj rájuk úgy, mint a Corgi vidám füleire. És hogy a kép teljes legyen, a zsebcsipesz a vidám kis farkát idézi, amely boldogan integet feléd! |
|
Paraméterek
| Penge anyaga | 14C28N |
| Nyél anyaga | Micarta |
| Penge hossza | 7.6 cm |
| Teljes hossz | 18.2 cm |
| Penge vastagsága | 3 mm |
| Tömeg | 94 g |
| Penge típusa | Drop Point |
| Felhasználási terület | EDC - mindennapos viselés |