Victorinox Swiss Army 1 zsebkés bordázott Alox panelekkel
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 26. |
| Elérhetőség: | Raktáron (szállításra kész) |
| Kívánságlistára teszem | |
| Egyszerű, minőségi svájci bicska egy pengével, Alox markolattal. Utazók, túrázók zsebének kötelező darabja ez a zsebkés. | |
Paraméterek
| Pengehossz | 70 mm |
| Markolatanyag | Alox |
| Markolathossz | 93 mm |
| Vastagság | 9 mm |
| Súly | 44 g |
| A bizonyíték a Victorinox elkötelezettségére a tartósság, az erő és a mérnöki tervezés iránt. Az Alox zsebkések utat mutatnak formailag és funkcionalitásban egyaránt. A kifúrt, dombornyomott alumínium paneleket anódos oxidációval kezelik, hogy egy további védőréteget hozzanak létre a sérülés és a korrózió megelőzése érdekében. Ezek a zsebkések a jövőnek készülnek. |