Victorinox Hunter XT Grip nagyméretű zsebkés narancs/fekete kétkomponensű panelekkel, 6 funkcióval és zsigerelővel
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 26. |
| Elérhetőség: | Raktáron (szállításra kész) |
| Kívánságlistára teszem | |
| A Victorinox Hunter XT Grip zsebkés kifejezetten vadászoknak lett fejlesztve, de természetesen bárhol megállja a helyét. Erős, strapabíró munkakés. A svájci bicskák új generációjához tartozik. Funkcionális, sokoldalú zsebkés. | |
Paraméterek
| zárható egykezes nagyméretű penge | |
| zárható egykezes övvágó (zsigerelő penge) | |
| fafűrész | |
| dugóhúzó | |
| bicskagyűrű | |
| zsinór | |
| pengehossz | 86 mm |
| markolat | narancssárga-fekete csúszásmentes kétkomponensű panelek |
| markolathossz | 111 mm |
| vastagság | 20 mm |
| Súly | 150 g |