United Cutlery Shikoto Tiger Wood Katana
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Várható szállítás: | 2026. június 01. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
| A United Cutlery egyik legújabb prémium katanája a Shikoto Tiger Wood. T10 acélból kovácsolt, valódi hamonos pengéje teljes értékű vágókarddá teszi. A nakago tigrisfa borítást kapott, ami igazán impozáns megjelenést kölcsönöz ennek a szép kardnak. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 104 cm |
| Penge hossza | 73 cm |
| Súly | Sayával (hüvely) 1255 g |
| Penge vastagsága | 8 mm |
| Penge anyaga | T10 szénacél |
| Markolat anyaga | Fa |