Spyderco UpTern zsebkés (C261P)
| Gyártó: | |
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 26. |
| Elérhetőség: | Raktáron (szállításra kész) |
| Kívánságlistára teszem | |
| A letisztult és bevált Byrd Tern génjei a Spyderco UpTern-t egy kiváló minőségű EDC zsebkéssé teszik. 8Cr13MoV-ból készült pengével és rozsdamentes acél nyéllel. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 16,7 cm |
| Penge hossza | 7,2 cm |
| Súly | 105 g |
| Penge vastagsága | 2,6 mm |
| Penge anyaga | 8Cr13MoV |
| Markolat anyaga | rozsdamentes acél |
| Zár | Back-lock |