Spyderco Tenacious Titanium R.I.L. Disarray Finish D2 PlainEdge zsebkés (C122TIBLD2P)
| Gyártó: | |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Várható szállítás: | 2026. június 15. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
| A Spyderco egyik legkelendőbb zsebkése a Tenacious nemrégiben kultikus státuszt ért el a zsebkések között. A titán markolat és a Reeve Integral Lock (R.I.L.) rendszer fokozott pulzusszámot biztosít ebben a magával ragadó változatban. A szaténfényű penge kifinomult megjelenésével, a lenyűgöző, vízszerű markolattal és a sík csiszolású D2 pengével ez a zsebkés a késgyűjtők és -használók számára egyaránt vonzó. Négyirányú, megfordítható klipsszel. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 19,7 cm |
| Penge hossza | 8,5 cm |
| Súly | 93 g |
| Penge vastagsága | 3,1 mm |
| Penge anyaga | D2 |
| Markolat anyaga | Titán |
| Zár | Frame-lock |