Spyderco Tenacious R.I.L. Blue Titanium Black Blade PlainEdge zsebkés (C122TIBLBKP)
| Gyártó: | |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Várható szállítás: | 2026. június 15. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
| A Spyderco Tenacious C122TIBLBKP egy prémium változata a Spyderco egyik legnépszerűbb késének, amely csúcsminőségű anyagokkal van továbbfejlesztve. Ez a modell elegáns kék titán markolattal, karcsú fekete pengével és megbízható Reeve Integral Lock (R.I.L.) zárral rendelkezik, amely biztosítja a nagy szilárdságot és biztonságot használat közben. A legendás Tenacious nem megy nyugdíjba - megfiatalodva hódítja tovább a késbarát szíveket. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 19,7 cm |
| Penge hossza | 8,5 cm |
| Súly | 93 g |
| Penge vastagsága | 3,1 mm |
| Penge anyaga | 8Cr13MoV |
| Markolat anyaga | Titán |
| Zár | Frame-lock |