Spyderco Tenacious CPM-M4 G10 Brown PlainEdge zsebkés (C122GBNM4P)
| Gyártó: | |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Várható szállítás: | 2026. június 15. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
| A Spyderco Tenacious sokoldalú, a mindennapi élethez, munkához és a szabadidőhöz tervezett zsebkés.. A levél alakú penge sokféle felhasználást tesz lehetővé, a durva munkától a finom vágásig. A markolat anyaga barna G10, a porkohászati CPM-M4 penge pedig hatékony munkát tesz lehetővé. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 19,6 cm |
| Penge hossza | 8,5 cm |
| Súly | 119 g |
| Penge vastagsága | 3,1 mm |
| Penge anyaga | CPM-M4 |
| Markolat anyaga | G10 |
| Zár | Liner-lock |