Spyderco Smock zsebkés (C240CFP)
| Gyártó: | |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Várható szállítás: | 2026. június 15. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
| Kevin Smock díjnyertes tervező által megálmodott, exkluzív, prémium zsebkés. Átdolgozott Compression-lock dolgozik a Spyderco Smockban, minek eredményeként az ujjak nem kerülhetnek a penge útjába a zsebkés bezárásakor. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 20,1 cm |
| Penge hossza | 8,6 cm |
| Súly | 105 g |
| Penge vastagsága | 3,0 mm |
| Penge anyaga | CPM-S30V |
| Markolat anyaga | G10/CF |
| Zár | Button lock |