Spyderco Para 3 Camo Black Blade zsebkés (C223GPCMOBK)
| Gyártó: | |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Várható szállítás: | 2026. május 26. |
| Elérhetőség: | Raktáron (szállításra kész) |
| Kívánságlistára teszem | |
| A Para Military 2 kompaktabb testvére, annak minden jó tulajdonságát megtartva. Prémium anyagok, nagyon kellemes méretek, taktikai hangulat. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 18,4 cm |
| Penge hossza | 7,5 cm |
| Súly | 96 g |
| Penge vastagsága | 3,7 mm |
| Penge anyaga | CPM-S-45VN |
| Markolat anyaga | G10 |
| Zár | Compression-lock |