Spyderco Military 2 Brown G10 CPM-15V Sprint Run zsebkés (C36GPBN15V2)
| Gyártó: | |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Várható szállítás: | 2026. június 15. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
| A Military 2 ezen kivételes Sprint Run változata büszkén mutatja be CPM-15V-ből készült pengéjét, egy kivételes anyagból, amely a ma kapható hidegalakítható acélok közül a legnagyobb kopásállósággal rendelkezik. Egyedi ötvözetösszetétele közel 15 százalékban vanádiumot tartalmaz, és kivételesen nagy mennyiségű vanádium-karbidot eredményez mikroszerkezetében. Késpengéknél ez lélegzetelállító vágási teljesítményt és éltartást eredményez. A Spyderco limitált kiadású CPM-15V késcsaládját a neves késkészítő, Shawn Houston által kifejlesztett speciális hőkezelési protokoll továbbfejleszti. A Military 2 Sprint Run változata magában foglalja a dizájn összes bevált elemét, beleértve a nagy szilárdságú kompressziós zárat és a négyirányú, megfordítható zsebcsiptetőt. A CPM 15V család tagjaként való egyértelmű azonosítás érdekében barna, levehető G10 markolatpanelekkel és Shawn Houston "Triple B" logójával is rendelkezik, amely lézergravírozással van ellátva a teljesen köszörült penge hátulján. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 24,2 cm |
| Penge hossza | 10,2 cm |
| Súly | 122 g |
| Penge vastagsága | 3,7 mm |
| Penge anyaga | CPM-15V |
| Markolat anyaga | G10 |
| Zár | Compression-lock |