Spyderco Grasshopper G10 Blue PlainEdge zsebkés (C138GBLP)
| Gyártó: | |
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. június 15. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
| A Spyderco kis (mikro) méretű zsebkései mindig is közkedveltek voltak. Apró méretük ellenére teljes funkcionalitásúak, lenyűgözően élesek, és a márkára jellemző kerek lyuknak köszönhetően könnyen nyithatók. A Grasshopper hagyományosan rozsdamentes acél markolattal készült, de most a modell kék G10-es panellel is kapható, csúszásmentes, réteges textúrával. 12C27 pengével és zsinórnyílással. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 13,0 cm |
| Penge hossza | 5,8 cm |
| Súly | 21 g |
| Penge vastagsága | 2,0 mm |
| Penge anyaga | 12C27 |
| Markolat anyaga | G10 |
| Zár | Slipjoint |