Spyderco Byrd Gooney Gray G10 Plain Edge zsebkés (BY24GPGY)
| Gyártó: | |
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 26. |
| Elérhetőség: | Raktáron (szállításra kész) |
| Kívánságlistára teszem | |
| A Byrd család legújabb tagja a Gooney, amely jelentősen eltér a többi modelltől. Rendhagyó pengeforma jellemzi, amely a Sheepfoot, Hawkbill és Reverse minták funkcionális elemeit ötvözi, így rendkívül sokoldalú vágóélt alkot. A Spyderco társalapítója, Sal Glesser által tervezett penge 9Cr14MoV rozsdamentes acélból készült. Egészen különleges megjelenésű, egyedi hangulatú zsebkés. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 19,6 cm |
| Penge hossza | 8,8 cm |
| Súly | 97 g |
| Penge vastagsága | 2,7 mm |
| Penge anyaga | 9Cr14MoV |
| Markolat anyaga | G10 |
| Zár | Back-lock |