Spyderco Chaparral Lightweight zsebkés (C152PGY)
| Gyártó: | |
| Szállítási díj: | Ingyenes |
| Várható szállítás: | 2026. május 26. |
| Elérhetőség: | Raktáron (szállításra kész) |
| Kívánságlistára teszem | |
| A Spyderco Chaparral családja keskeny, kényelmesen viselhető gentleman folderekből áll. A család legújabb tagja a Chaparral Gray FRN, mely testvérei funkcionalitását egy egyszerű, megbízható és megfizethető FRN markolattal párosítja. A szívós üvegszál erősítésű műanyag felépítés a süllyesztett linerekkel együtt garantálja az alacsony tömeget, erős kialakítást és a Bi-Directional textúrának köszönhetően a biztos fogást. A Chaparral család többi tagjához hasonlóan ennek is CTS XHP prémium rozsdamentes porkohászati acélból készült a pengéje, egyenes leélezéssel és könnyen hozzáférhető kerek nyitófurattal. Zárja erős hátsózár, drótklipje diszkrét jobb és balkezes viseletet is lehetővé tesz. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 16,3 cm |
| Penge hossza | 7,1 cm |
| Súly | 60 g |
| Penge vastagsága | 2,0 mm |
| Penge anyaga | CTS-XHP |
| Markolat anyaga | FRN |
| Zár | Back-lock |