Spyderco Byrd Meadowlark 2 Lightweight Wharncliffe Black PlainEdge zsebkés (BY04PBKWC2)
| Gyártó: | |
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. július 06. |
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Kívánságlistára teszem | |
| A népszerű Meadowlark ezen variációjával a Byrd igazán fején találja a szöget. A kés a Spyderco jellegzetes tulajdonságait kínálja vonzó áron. Jó bicska - jó áron... Akár ez is lehetne a Byrd szlogenje. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 17,4 cm |
| Penge hossza | 7,4 cm |
| Súly | 65 g |
| Penge vastagsága | 2,5 mm |
| Penge anyaga | 8Cr13MoV |
| Markolat anyaga | FRN |
| Zár | Back-lock |