Spyderco Byrd Harrier 2 zsebkés (BY01P2)
| Gyártó: | |
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. június 15. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
| A Spyderco pénztárcabarát Byrd sorozata folyamatosan növeli rajongótáborát és folyamatosan bővül. A Byrd kiváló minőségű anyagokat és kiváló kidolgozást kínál rendkívül jó áron. A Harrier 2 az EDC kések közt zseniálisan szerepel. Kialakítása a régi iskola zsebkéseire emlékeztet. Praktikus: négy pozícióban megfordítható klip a zsebes rögzítéshez. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 19,4 cm |
| Penge hossza | 8,5 cm |
| Súly | 125 g |
| Penge vastagsága | 3,0 mm |
| Penge anyaga | 8Cr13MoV |
| Markolat anyaga | rozsdamentes acél |
| Zár | Back-lock |