Spyderco Byrd Cara Cara G10 Plain zsebkés (BY03GP2)
| Gyártó: | |
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 26. |
| Elérhetőség: | Raktáron (szállításra kész) |
| Kívánságlistára teszem | |
| A Spyderco jóárasított Byrd késsorozata egyre több rajongót szerez. Ezért nyilvánvaló volt, hogy egyes modelleket G10-es markolattal is piacra dobnak. Megbízható, jó minőségű zsebkés azoknak, akik nem akarnak vagyonokat költeni egy zsebkésre. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 21,9 cm |
| Penge hossza | 9,8 cm |
| Súly | 130 g |
| Penge vastagsága | 3,0 mm |
| Penge anyaga | 8Cr13MoV |
| Markolat anyaga | G10 |
| Zár | Back-lock |