Spartan Blades Enyo All Black nyakkés (SBBL2BK)
| Gyártó: | |
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 26. |
| Elérhetőség: | Raktáron (szállításra kész) |
| Kívánságlistára teszem | |
| Enyo a háború görög istennője volt, és gyakran Ares, a háború görög istenének hitveseként emlegetik. Praktikus EDC késként a Spartan Enyo átviszi az istenség megbízhatóságát és esztétikáját a mindennapi életbe. Az Enyo fix pengéjű késként mindennapi használatra készült, az ergonómia és a hordozhatóság szem előtt tartásával. Ha a mindennapi vágási feladatokról van szó, az AUS-8A bármilyen kihívásnak megfelel. Egyedi kialakítású műanyag tokkal és zsinórral. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 15,9 cm |
| Penge hossza | 7,6 cm |
| Súly | 80 g |
| Penge vastagsága | 5,0 mm |
| Penge anyaga | AUS-8A |
| Markolat anyaga | acél |