SENCUT Toxodon G10 Brown outdoor kés (S24036-3)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. június 15. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
| Ez a szemet gyönyörködtető outdoor kés nevét egy ősvízilóról, a pleisztocén korban élt Toxodonról kapta. Megalkuvást nem ismerő őserő sugárzik belőle. Nincs bozótmíves feladat, aminek ne merne nekirontani, névadó rokonához híven. Erősen ajánlott kategória pecséttel ellátva a Késbarátok.hu stábjától. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 24,3 cm |
| Penge hossza | 11,6 cm |
| Súly | 201 g |
| Penge vastagsága | 4,0 mm |
| Penge anyaga | 9Cr18MoV |
| Markolat anyaga | G10 - full tang |