SENCUT Mims Guibourtia Black Blade zsebkés (S21013-4)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. július 06. |
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Kívánságlistára teszem | |
| Progresszív formatervezésének és magabiztos megjelenésének köszönhetően a Mims könnyedén hívja fel magára a figyelmet. Golyóscsapágyas - vajpuha - nyitás, menő kőmosott penge, gyönyörű Bibinga markolat jár a baráti árcédulához. Szeretjük! | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 20,5 cm |
| Pengehossz | 8,8 cm |
| Tömeg | 96 g |
| Pengevastagság | 3,0 mm |
| Penge anyaga | 9Cr18MoV |
| Nyél anyaga | Bubinga fa |
| Zár | Liner lock |