SENCUT Borzam G10 OD Green zsebkés (S23077-1)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. július 06. |
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Kívánságlistára teszem | |
|
A Sencut a WE Knife almárkája, melyet azért hoztak létre, hogy a tőlük megszokott kiemelkedő minőséget és megbízhatóságot már belépő szintű árakon is elérhetővé tegyék a vásárlók számára. |
|
Paraméterek
| Teljes hossz | 20,9 cm |
| Penge hossza | 8,8 cm |
| Súly | 122 g |
| Penge vastagsága | 3,0 mm |
| Penge anyaga | 9Cr18MoV |
| Markolat anyaga | G10 |
| Zár | Liner-lock |