Real Steel Sacra Micarta Denim zsebkés (7711D)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. június 15. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
| A Real Steel Sacra Micarta Denim zsebkés Böhler K110 acéllal, farmerkék micartával érkezik. Kiváló vágási képességeivel, egyedi megjelenésével, remek minőségével fog minket elcsábítani. EDC szerepkörre tervezett, jó arányokkal megáldott zsebkés, mely több színvilággal is elérhető. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 18,7 cm |
| Penge hossza | 8,4 cm |
| Súly | 73 g |
| Penge vastagsága | 2,1 mm |
| Penge anyaga | K110 |
| Markolat anyaga | Micarta |
| Zár | Slide-lock |