Real Steel Sacra G10 All Black zsebkés (7711BB)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 26. |
| Elérhetőség: | Raktáron (szállításra kész) |
| Kívánságlistára teszem | |
| A Real Steel Sacra G10 All Black zsebkés Böhler K110 acéllal, fekete G10 markolattal érkezik. Kiváló vágási képességeivel, egyedi megjelenésével, remek minőségével fog minket elcsábítani. EDC szerepkörre tervezett, jó arányokkal megáldott zsebkés, mely több színvilággal is elérhető. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 18,7 cm |
| Penge hossza | 8,4 cm |
| Súly | 73 g |
| Penge vastagsága | 3,0 mm |
| Penge anyaga | K110 |
| Markolat anyaga | G10 |
| Zár | Slide-lock |