Real Steel Pathfinder FFG G10 Green BW zsebkés (7851GB)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. június 15. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
| A Pathfinderrel a Real Steel kibővíti bushcraft szegmensét. A használhatóság és a megbízhatóság a zsebkés alapvető kompetenciái. Viszonylag nagyobb méretű, stabil fogást biztosító G10-es markolat fekszik a tenyerünkbe Slide-lockal. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 22,5 cm |
| Penge hossza | 9,5 cm |
| Súly | 136 g |
| Penge vastagsága | 3,1 mm |
| Penge anyaga | 14C28N |
| Markolat anyaga | G10 |
| Zár | Slide-lock |