Pro-Tech LG403 SBR LH zsebkés
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. június 15. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
| Az SBR (Short Bladed Rockeye) egy a teljes méretű Rockeye Auto kompakt változata. Mindkét kést a legendás Les George tervezte, akinek legendás késeit a Pro-Tech hűen lefordította automata változatokra. Az SBR kompakt kialakítású, 64 mm hosszú pengéje számos vágási feladatra alkalmas. A pengeháton található ujjtámasz extra tapadást biztosít a felhasználónak. Az automata Pro-Tech SBR nyitása és a zár kioldása is a button lock-al lehetséges. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 19,1 cm |
| Pengehossz | 6,7 cm |
| Tömeg | 84 g |
| Pengevastagság | 2,8 mm |
| Penge anyaga | CPM-S-35VN |
| Markolat anyaga | Alumínium |
| Zár | Button-lock |