Opinel No.8 gombászkés inox pengével, bükkfa markolattal (12001252)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 26. |
| Elérhetőség: | Raktáron (szállításra kész) |
| Kívánságlistára teszem | |
| Opinel No.8 gombászkés inox pengével, bükkfa markolattal. | |
Paraméterek
| Pengeanyag | polírozott Sandvik 12c27-MOD rozsdamentes acél |
| Pengehossz | 80 mm |
| Pengevastagság | 1 mm |
| Markolatanyag | bükkfa |
| Markolathossz | 100 mm |
| Teljes hossz | 180 mm |
| Súly | 45 g |
| Zár | Virobloc biztonsági zárógyűrű |