MORAKNIV Risberg (S) Blueberries (M-14721)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 26. |
| Elérhetőség: | Raktáron (szállításra kész) |
| Kívánságlistára teszem | |
|
A Risberg (S) Blueberries a könnyű, mégis precíz outdoor kések új generációját képviseli, amelyet túrázáshoz, horgászathoz, kempingezéshez és mindennapi természetjáró feladatokhoz terveztek. Ez a modell a kis tömeg, a pontos irányíthatóság és a megbízható vágóteljesítmény kombinációját nyújtja, így ideális társ minden olyan helyzetben, ahol kontrollált és tiszta vágásra van szükség. A 91 mm hosszú, 2 mm vastag penge svéd 12C27 rozsdamentes acélból készül, amely kiváló korrózióállóságot és tartós élt biztosít. A 56,5 HRC keménység és a 23°-os élkialakítás tökéletes egyensúlyt teremt az élesség és a tartósság között. A penge a markolatba mélyen benyúlik, ami jobb stabilitást és pontosabb erőátvitelt eredményez, különösen finom munkák során. A klasszikus Scandi köszörülés kiemelkedő kontrollt biztosít faragásnál és részletmunkáknál, miközben terepen is gyorsan és egyszerűen újraélezhető. |
|
Paraméterek
| Penge méret | 9,1 cm |
| Teljes hossz | 22,4 cm |
| Penge anyaga | rozsdamentes acél |
| Acél típusa | 12C27 |
| Markolat típusa | Polyamid |
| Acél keménysége | HRC 56.5 |
| Származási hely | Svédország |
| Széria | Risberg |
| Tömeg | 121,7 g |