MORAKNIV Pro (S) kés, tokkal, kék
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. július 06. |
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Kívánságlistára teszem | |
Paraméterek
| Márka | Morakniv |
| Típus | tőr |
| Tevékenység | munkavégzés |
| Penge méret | 9,1 cm |
| Teljes hossz | 20,6 cm |
| Penge vastagság | 2 mm |
| Penge anyaga | rozsdamentes acél |
| Acél típusa | SGM®S-ASE101 |
| Markolat típusa | Polyamid/Gumi |
| Acél keménysége | HRC 56.5 |
| Garancia | 1 év |
| Származási hely | Svédország |
| Széria | Pro |
| EAN | 7391846015062 |
| Gyári szám | 12242 |
| Csomagolás | csomagolás nélkül |
| Nettó súly | 115 |
| Tömeg | 126,5 g/db |