MORAKNIV Pro Rope (S) kés, fogazott pengével, barna (M-12245)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 26. |
| Elérhetőség: | Raktáron (szállításra kész) |
| Kívánságlistára teszem | |
|
A MORAKNIV Pro Rope SRT (S) egy professzionális fogazott pengés munkakés, amelyet kifejezetten erős, rostos és nehezen vágható anyagokhoz fejlesztettek. A recézett penge kiváló teljesítményt nyújt kötelek, hevederek, szigetelőanyagok és egyéb strapabíró anyagok vágásakor. A rozsdamentes svéd acél penge, az ergonomikus markolat és a Smart Button rendszerű tok együtt biztonságos és hatékony munkavégzést biztosít akár intenzív ipari vagy outdoor környezetben is. |
|
Paraméterek
| Pengehossz | 91 mm |
| Pengevastagság | 2,0 mm |
| Teljes hossz | 224 mm |
| Kés hossza | 206 mm |
| Tömeg | 113,5 gramm |
| Acél | 12C27 svéd rozsdamentes acél |
| Keménység | 56,5 HRC |