MORAKNIV Pro Robust (C) outdoor kés, tokkal, szürke (M-12249)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 26. |
| Elérhetőség: | Raktáron (szállításra kész) |
| Kívánságlistára teszem | |
Paraméterek
| Penge méret | 9,1 cm |
| Teljes hossz | 20,6 cm |
| Penge vastagság | 3,2 mm |
| Penge anyaga | szénacél |
| Acél típusa | SGM®C-DDE101 |
| Markolat típusa | Polyamid/Gumi |
| Acél keménysége | HRC 56.5 |
| Garancia | 1 év |
| Származási hely | Svédország |
| Széria | Pro |
| Tömeg | 145,3 g |