MORAKNIV Pro Flex (S) világoskék (M-12248)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 26. |
| Elérhetőség: | Raktáron (szállításra kész) |
| Kívánságlistára teszem | |
|
A MORAKNIV Pro Flex (S) egy professzionális flexibilis pengés munkakés, amelyet precíz és érzékeny vágási feladatokhoz fejlesztettek. A vékony, rugalmas penge kiváló irányíthatóságot biztosít, így ideális finom munkákhoz, ahol a pontos követés és a kontroll kiemelten fontos. A svéd rozsdamentes acél penge, az ergonomikus markolat és a könnyű kialakítás kényelmes használatot garantál akár hosszabb munkafolyamatok során is. |
|
Paraméterek
| Penge vastagság | 1,3 mm |
| Penge anyaga | rozsdamentes acél |
| Penge méret | 8,8 cm |
| Teljes hossz | 20,3 cm |
| Acél típusa | SGM®S-ASE101 |
| Markolat típusa | Polyamid/Gumi |
| Acél keménysége | HRC 56.5 |
| Garancia | 1 év |
| Származási hely | Svédország |
| Széria | Pro |
| Nettó súly | 96 g |