MORAKNIV Kansbol (S) kés, Multi-Mount tokkal, narancssárga
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. július 06. |
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Kívánságlistára teszem | |
Paraméterek
| Márka | Morakniv |
| Típus | tőr |
| Tevékenység | vadászat |
| Penge méret | 10,9 cm |
| Teljes hossz | 22,6 cm |
| Penge anyaga | rozsdamentes acél |
| Acél típusa | SGM®S-ASE101 |
| Markolat típusa | Polyamid |
| Acél keménysége | HRC 56.5 |
| Garancia | 1 év |
| Származási hely | Svédország |
| Széria | Kansbol |
| EAN | 7391846023487 |
| Gyári szám | 13507 |
| Csomagolás | doboz |
| Nettó súly | 210 |
| Tömeg | 231 g/db |