MORAKNIV FLOATING horgászkés (S) parafa markolattal, tokkal, neon zöld
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. július 06. |
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Kívánságlistára teszem | |
Paraméterek
| Márka | Morakniv |
| Típus | tőr |
| Tevékenység | horgászat |
| Penge méret | 9,7 cm |
| Teljes hossz | 22,3 cm |
| Penge vastagság | 1,4 mm |
| Penge anyaga | rozsdamentes acél |
| Acél típusa | SGM®S-ASE101 |
| Markolat típusa | Parafa |
| Acél keménysége | HRC 56.5 |
| Garancia | 1 év |
| Származási hely | Svédország |
| Széria | Fishing |
| EAN | 7391846024583 |
| Gyári szám | 13686 |
| Csomagolás | bliszter |
| Nettó súly | 128 |
| Tömeg | 149 g/db |