MORAKNIV Bushcraft FOREST (S) kés, tokkal, zöld
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. július 06. |
| Elérhetőség: | Előrendelhető |
| Kívánságlistára teszem | |
Paraméterek
| Márka | Morakniv |
| Típus | tőr |
| Tevékenység | vadászat |
| Penge méret | 10,9 cm |
| Teljes hossz | 23,2 cm |
| Penge vastagság | 2,5 mm |
| Penge anyaga | rozsdamentes acél |
| Acél típusa | SGM®S-ASE101 |
| Markolat típusa | Polyamid/Gumi |
| Acél keménysége | HRC 56.5 |
| Garancia | 1 év |
| Származási hely | Svédország |
| Széria | Bushcraft |
| EAN | 7391846016236 |
| Gyári szám | 12493 |
| Csomagolás | doboz |
| Nettó súly | 154 |
| Tömeg | 209 g/db |