MORAKNIV Basic 546 (S) kés, tokkal, 2025 Limited Edition
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. május 26. |
| Elérhetőség: | Raktáron (szállításra kész) |
| Kívánságlistára teszem | |
Paraméterek
| Márka | Morakniv |
| Típus | tőr |
| Penge méret | 9,1 cm |
| Teljes hossz | 20,6 cm |
| Penge anyaga | rozsdamentes acél |
| Acél típusa | SGM®S-ASE101 |
| Markolat típusa | PP |
| Acél keménysége | HRC 56 |
| Tisztítás | kézi mosogatás ajánlott |
| Származási hely | Svédország |
| VTSZ szám | 8 211 920 000 |
| Széria | Basic |
| EAN | 7391846030232 |
| Gyári szám | 14502 |
| Csomagolás | csomagolás nélkül |
| Nettó súly | 110 |
| Tömeg | 123,3 g/db |