Manly Wasp Digicamo CPM-S90V zsebkés (01ML040)
| Gyártó: |
|
| Szállítási díj: | 1.490 Ft |
| Várható szállítás: | 2026. június 15. |
| Elérhetőség: | Beszállítói raktáron |
| Kívánságlistára teszem | |
| A Wasp-el a Manly teljes mértékben elkötelezte magát azon filozófiája mellett, hogy mindennapi használatra alkalmas, első osztályú anyagokból készült, verhetetlen ár-teljesítmény arányú kést kínál a felhasználónak. A Comrade-hez hasonlóan a Wasp rugója is több ponton megállítja a pengét záráskor, azonban kevésbé hangsúlyosan, így még jobb egyensúlyt biztosít kényelem és biztonság között. A Wasp praktikus mindennapi társ, amely mérföldkövet állít ebben az árkategóriában. | |
Paraméterek
| Teljes hossz | 17,6 cm |
| Penge hossza | 7,5 cm |
| Súly | 80 g |
| Penge vastagsága | 2,7 mm |
| Penge anyaga | CPM-S90V |
| Markolat anyaga | G10 |
| Zár | Slipjoint |